Hakkında duvar kağıdı yapıştırma

Duvar kağıdının uygulanacağı ortam evire çevire temizlenmeli  ve pürüzlü noktalar zımpara bağışı ile düzeltilmelidir. Sonrasında lazer  mizan bağışı ile yapıştırıcı, pasta ya da fırça ile yüzeye uygulama edilmelidir. Kenarlardan ürünün giderek aşınmaması yürekin fırça katkıı ile daha aşkın  duvar kağıdı yapıştırıcısı  kılgı etmeyi ihmal etmeyinız. Yapıştırıcı teamüllemi tamamlandıktan sonra, ürünün kurumamasına özen gösterin. Ürün kurumadan,  duvar kağıdı rulosunu istediğiniz şekilde yapıştırın.

İnternet mağazamızdan yahut telefonla sipariş üzerinden satın almış olduğunız ürünlerle alakadar reddetme ve trok bildiriminizi hordaki adımları izleyerek yapabilirsiniz:

0 Sepetinizde ki Ürün Nüshası SEPETE GİT TekzenKart Doğrulama Girdiğiniz TekzenKART bilgilerini izafe etmek yürekin doğrulama yapmanız gerekiyor. Lütfen hordaki doğrulama adımlarını izleyiniz.

Örneğin, yemek masanızın arkasında masa ve aksesuarlarınıza munis tonlarda kullanacağınız bir duvar kağıdı kaplaması mekana derinlik katacaktır.

Bu kabil ürünlerin iadesi fakat ürünlerin ambalajının açılmamış ve/yahut ürünün denenmemiş olması koşuluna sadıkdır.

Uygulamayı bitirdikten sonra detaylara geçebilirsiniz. Örneğin süpürgeliklerden uzun olan duvar kağıdı parçalarını silikon spatula ile belirleyip maket bıçağı ile kesmelisiniz. şayet aplikasyon yapmış olduğunız duvarlarda priz evet da cazibe anahtarı varsa duvar kağıdını alandan önemsiz bir şekilde kesmeli ve birkaç cm’lik fazlalığı anahtarın şeşna yerleştirmelisiniz. Bu aşamada anahtarı veya prizi söküp aptal takmanız icap ettiğini çizgiırlatalım.

Beyaz zehir lake ocaklık dolap kapakları ile natürel dokuları elan da öne çıkaran alımlı bir sistem yeğleme edilmiş. homify'da mimarlar tarafından dizayn edilen birşunca farklı stilde evlerin projesi bulabilir, ilham veren fikirler edinebilirsiniz.

Odanızın dekorasyonunu tamamlayacak, aylarca ihtimal bile senelerce alana renk katacak bir üründen bahsediyoruz.

Duvar kağıdı Bilgi için tıklayınız nasıl ki isteğinize ve zevkinize destelı seçilmelidir. Tayf halinizi evet da kişiliğinizi yansıtmalıdır. Yayımcı kullanılacak ortama da oranlı olmalıdır.

CUSTOMS handmade Siyah duvarlar sinein epey riskli bir renktir. Eğer odanızın mimari ve tenvirat özellikleri yağız dekorasyon sinein elverişli değilse ortaya çok üzüntü ve kullanışsız bir platform çıkabilir.

Duvar kağıdı kaplaması yapılan mekan, infaz içinde ve kuruma döneminde 24 zaman boyunca gözenek ve kapısı kapalı tutulmalı, yüzeylerin olası esir dürüstımlarına maruz kalması engellenmelidir.

İkinci boy kağıdı, ilk kesilen kabile ile yan yana getirip desenlerin birbirine uyumuna ilgi ederek beş on henüz kayar verip kesiniz. İkinci boydan ahir boyları aynı şekilde bir önceki boy ile desenleri uyacak şekilde kesebilirsiniz.

10. Fırçayevi duvar kağıdının eğin yüzeyine yapıştırıcı malzemeyi yedirin, hemayar olacak şekilde eser, sonra yapıştırma fiillemine geçin.

İnternet mağazamızdan yahut telefonla sipariş üzerinden satın aldığınız ürünlerle alakadar iade ve takas bildiriminizi süflidaki adımları izleyerek yapabilirsiniz:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Hakkında duvar kağıdı yapıştırma”

Leave a Reply

Gravatar